Dołącz do webinarium i dowiedz się, jak dzięki nowym technologiom informatycznym sprawnie realizować usługi komercjalizacji innowacji naukowych.

W trakcie webinarium przedstawimy wyzwania dotyczące zarządzania aparaturą badawczą w uczelniach i instytutach. Poruszymy kwestię udostępniania aparatury badawczej do celów komercyjnych, omówimy możliwości wdrożenia e-usług uczelni i instytutów w oparciu o posiadaną infrastrukturę badawczą. Zaprezentujemy także rozwiązania informatyczne służące skutecznemu zarzadzaniu wykorzystaniem aparatury badawczej, realizacji usług badawczo-rozwojowych oraz monitorowaniu wskaźników ewaluacyjnych uczelni i instytutów. Omówimy także ewidencję wskaźników projektów, z których finansowany był zakup aparatury.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

edu_1.png

Zaprezentujemy rozwiązania informatyczne ułatwiające zarządzanie infrastrukturą laboratoryjną w projektach dydaktycznych, naukowych i komercyjnych.

02dlaczego_warto_wziac_udzial.png

Pokażemy, jak sprawnie ocenić rzeczywisty koszt użytkowania aparatury w oparciu o kompletne i rzetelne dane eksploatacyjne.

03dlaczego_warto_wziac_udzial.png

Wyjaśnimy, jak optymalizować czas dydaktycznego, naukowego i komercyjnego wykorzystania infrastruktury laboratoryjnej.

04dlaczego_warto_wziac_udzial.png

Podpowiemy, jak skutecznie koordynować działaniami promocyjnymi ukierunkowanymi na rozwój usług i komercjalizację.

Wydarzenie skierowane jest do kierowników jednostek naukowych w instytutach i uczelniach, jak również osób odpowiedzialnych za zarządzanie aparaturą badawczą dostępną w laboratoriach.

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Wydarzenie skierowane jest do kierowników jednostek naukowych w instytutach i uczelniach, jak również osób odpowiedzialnych za zarządzanie aparaturą badawczą dostępną w laboratoriach.

1wypelnij_formularz_rejestracyjny.png

2poczekaj_na_weryfikacje_uczestnictwa.png

3odbierz_email_potwierdzajacy_zgloszenie.png

4odbierz_emailz_linkiem_do_webinarium.png

Do uczestnictwa zaprasza prelegent

prelegent_gk.png

Grzegorz Kierner

Business Development Manager OPTeam SA

Ekspert Instytutu Rozwoju Szkolnictwa Wyższego, specjalista od cyfryzacji procesów ochrony własności intelektualnej oraz transferu technologii. Od lat pomaga w nawiązywaniu współpracy między środowiskiem nauki i biznesu, wspierając polskie uczelnie w transferze technologii i zakładaniu spółek spin off. Autor i koordynator oraz ekspert kilkudziesięciu projektów UE, odpowiedzialny za rozwój koncepcji biznesowych systemów informatycznych opartych o platformy low-code. Prelegent wielu konferencji, warsztatów i szkoleń dedykowanych uczelniom i instytutom badawczym.

Rejestracja zakończonaDziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem. Zachęcamy do zapoznania się i uczestnictwa w kolejnych naszych webinariach oraz konferencjach.