Artykuły eksperckie

Filtruj wiadomości

Jak wygląda proces budowy aplikacji w platformie low-code? [Podcast odc. 3]

Prace nad projektowaniem i budową aplikacji w technologii low-code przebiegają sprawnie, dzięki dużej elastyczności platformy niskokodowej. Zamiast czekać na zakończenie projektu, aby zobaczyć ostateczną wersji rozwiązania, efekty oceniane są na poszczególnych etapach, a modyfikacje czy udoskonalenia wprowadzane są od razu, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba.

Integracja systemów. Skuteczność szyn danych w połączeniu ERP, rozwiązań dziedzinowych i aplikacji

Szyna danych to kluczowy element w architekturze integracji nowoczesnych systemów, szczególnie w środowisku, w którym przedsiębiorstwa korzystają z różnych aplikacji i źródeł danych. Dzięki nim organizacje mogą zautomatyzować przepływ danych, zwiększyć efektywność procesów i poprawić jakość decyzji operacyjnych oraz biznesowych.

Jak prawidłowa integracja może poprawić współpracę między rozwiązaniami i wymianę danych w firmach produkcyjnych?

W środowisku produkcyjnym prawidłowa integracja systemów i aplikacji jest szczególnie ważna dla wydajności procesu wytwarzania i tym samym konkurencyjności przedsiębiorstwa. Zapewnia bowiem płynną i szybką wymianę danych, tak potrzebną do lepszej organizacji zadań i operacji, sprawniejszego zarządzania zasobami, a także optymalizacji łańcucha dostaw. Dostęp do danych to zwiększenia efektywności operacyjnej.

Znaczenie systemu nadzoru ewakuacji RFID w zakładach pracy [Studium przypadku]

Kwestia bezpieczeństwa pracowników jest ważna w każdej firmie, jednak w branżach logistycznej i produkcyjnej nabiera ona szczególnego znaczenia. Duże centra logistyczne czy zakłady produkcyjne sprawiają, że w przypadku zagrożenia ewakuacja okazuje się wyzwaniem BHP. W takiej sytuacji kluczowe może okazać się przygotowanie organizacyjne przedsiębiorstwa w zakresie procedur, ale też rozwiązań wspierających sprawne wyprowadzenie osób z obiektu.

Jak wybrać platformę low-code? [Podcast, odc. 2]

Platforma low-code to praktyczne i uniwersalne narzędzie do budowy dowolnych aplikacji i automatyzacji procesów. Jest przyszłością cyfryzacji każdej organizacji, zapewniając szerokie możliwości w zakresie rozbudowy i udoskonalania infrastruktury IT. Co zatem wyróżnia platformę niskokodową od innych narzędzi wykorzystujących technologię low-code? O tym w kolejnym odcinku podcastu.

Jak w 5 krokach poprawić jakość cyberochrony?

Zaawansowany system cyberbezpieczeństwa to pakiet narzędzi i procedur, które odpowiadają za zabezpieczenie kolejnych komponentów środowiska IT, tworząc spójną i łatwo zarządzaną strukturę. To cel, do którego dążą osoby odpowiedzialne za rozwijanie zabezpieczeń, gdyż z zasady powinien on gwarantować organizacji zadowalająco wysoką jakość ochrony.


Skontaktuj się z naszym specjalistą