Programista C# (mid)

Data publikacji: 16.05.2024
Miejsce pracy: Tajęcina k/Rzeszowa
Rodzaj umowy: O pracę
Wymiar etatu: Pełny

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i programowanie nowych aplikacji
  • Rozwijanie i integracja istniejącego oprogramowania
  • Tworzenie kodu źródłowego oprogramowania
  • Projektowanie i programowanie komponentów bazodanowych
  • Monitorowanie działania systemów
  • Wykonywanie wydruków (CrystalReports)
  • Raportowanie prowadzonych prac

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka C# oraz T-SQL
  • Znajomość baz danych MS SQL/ PostgreSQL
  • Znajomość Crystal Reports
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CDN XL (Comarch ERP XL)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV z aktualnym zdjęciem należy wysyłać na adres email: rekrutacja@opteam.pl z tytułem wiadomości zawierającym numer referencyjny stanowiska.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPTeam S.A. z siedzibą Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.