Darmowe webinarium dla uczelni i instytutów badawczych

Wykorzystaj potencjał infrastruktury laboratoryjnej w badaniach naukowych i innowacyjnych projektach technologicznych własnych lub zleconych przez partnerów biznesowych. Uzyskaj kontrolę nad udostępnianiem aparatury jednostkom wewnętrznym i podmiotom zewnętrznym, czasem użytkowania poszczególnych sprzętów, ekonomiczną efektywnością wykorzystania urządzeń i rzeczywistym kosztem eksploatacji oraz utrzymania posiadanej aparatury.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

edu_1.png

Zaprezentujemy rozwiązania informatyczne ułatwiające efektywne zarządzanie infrastrukturą laboratoryjną w projektach dydaktycznych, naukowych i komercyjnych.

edu_2.png

Wyjaśnimy, jak utrzymać ciągłość prac badawczych poprzez planowe wykorzystanie, udostępnianie i serwisowanie urządzeń.

edu_3.png

Pokażemy, jak sprawnie ocenić rzeczywisty koszt użytkowania aparatury w oparciu o kompletne i rzetelne dane eksploatacyjne.

edu_4.png

Wyjaśnimy, jak optymalizować czas dydaktycznego, naukowego i komercyjnego wykorzystania infrastruktury laboratoryjnej.

Dołącz do webinarium i poznaj rozwiązania informatyczne, dzięki którym administrowanie zasobami laboratoryjnymi stanie się łatwiejsze, bardziej efektywne i opłacalne.

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Wydarzenie skierowane jest do kierowników jednostek naukowych w instytutach i uczelniach, jak również osób odpowiedzialnych za zarządzanie aparaturą badawczą dostępną w laboratoriach.

1wypelnij_formularz_rejestracyjny.png

2poczekaj_na_weryfikacje_uczestnictwa.png

3odbierz_email_potwierdzajacy_zgloszenie.png

4odbierz_emailz_linkiem_do_webinarium.png

Do uczestnictwa zaprasza prelegent

prelegent_gk.png

Grzegorz Kierner

Business Development Manager OPTeam SA

Ekspert Instytutu Rozwoju Szkolnictwa Wyższego, specjalista od cyfryzacji procesów ochrony własności intelektualnej oraz transferu technologii. Od lat pomaga w nawiązywaniu współpracy między środowiskiem nauki i biznesu, wspierając polskie uczelnie w transferze technologii i zakładaniu spółek spin off. Autor i koordynator oraz ekspert kilkudziesięciu projektów UE, odpowiedzialny za rozwój koncepcji biznesowych systemów informatycznych opartych o platformy low-code. Prelegent wielu konferencji, warsztatów i szkoleń dedykowanych uczelniom i instytutom badawczym.

Rejestracja zakończonaDziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem. Zachęcamy do zapoznania się i uczestnictwa w kolejnych naszych webinariach oraz konferencjach.